Please Log-in or Register to get full access to the forums.

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسابقه رسمی Iran open 2012 در 4 , 5 آبان 91 در تهران
نویسنده پیام
کاربر انجمن
وضعیت : آفلاین
اعتبار: 2
سپاس ها 7
سپاس شده 29 بار در 10 ارسال

ارسال: #1
Rainbow مسابقه رسمی Iran open 2012 در 4 , 5 آبان 91 در تهران
دوستای عزیز من امروز اومدم اینجا تا همه شما رو از برگزاری سومین مسابقه رسمی در ایران با خبر کنم.
چون می دونم که مدتیه منتظر این مسابقه بودید.و من مسئول خبر رسانی به شما عزیزان در کلیه جوامع مجازی مرتبط با روبیک می باشم.

Iran open 2012مسابقه 
برای برگزاری این مسابقه 2 ماهی هست داره تلاش میشه یعنی قرار بوده تو تاریخ قبلیش برگزار بشه که متاسفانه نشده

ولی با تلاشهای شرکت ایران پازل و آقای مصلحت جو بالاخره در تاریخ 4 و 5 آبان این مسابقه رسمی برگزار میشه.
مکان و آدرس دقیق محل برگزاریش هم به زودی اعلام میشه.
اطلاعات بیشتر از مسابقه هم می تونید به سایت برگزار کننده
( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)مراجعه کنید.
هر سوالی در رابطه با این مسابقات داشتید من در خدمتم.امیدوارم تک تکتون تو این مسابقات بدرخشید.

با تشکر از توجه همتون[تصویر:  smile.gif]
.
(آخرین ویرایش در این ارسال: 10-09-2012 04:41 PM، توسط Iranopen2012.)
10-09-2012 04:17 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط dayan ، Avenger ، mr.ali ، ebi15 ، mohammadcuber ، mehdi ghaderi ، Ehsan ، mohammadreza ، RaVEn ، Yasin-Archi
کاربر انجمن
اعتبار: 2
سپاس ها 7
سپاس شده 29 بار در 10 ارسال

ارسال: #2
RE: مسابقه رسمی Iran open 2012 در 4 , 5 آبان 91 در تهران
آیتم های مسابقه:
Rubik's cube
2x2 cube
4x4 Cube
5x5 Cube
Rubik's Magic
Master Magic
3x3 OH
3x3BLD
Rubik's Clock
3x3 with Feet
Pyraminx
محل ثبت نام در مسابقه، خود سایت سازمان جهانی مکعب می باشد که به زودی لینک ثبت نام آن در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
(آخرین ویرایش در این ارسال: 10-13-2012 04:36 PM، توسط Iranopen2012.)
10-09-2012 05:42 PM
 سپاس شده توسط Yasin-Archi
کاربر انجمن
اعتبار: 5
سپاس ها 396
سپاس شده 187 بار در 90 ارسال

ارسال: #3
ولی واقعا  جای هرمی تو بین آیتم ها کمه

سلامی دوباره به کیوبینگ.....
10-09-2012 08:12 PM
 سپاس شده توسط مجید قطب الدینی ، Yasin-Archi
کاربر انجمن
وضعیت : غایب
اعتبار: 103
سپاس ها 1153
سپاس شده 1531 بار در 611 ارسال

ارسال: #4
به هیجان انگیز بودن نیست!مثلا توی حل روبیک با پا چند نفر حرفه ای داریم؟یه نفر هم به زور اما توی هرمی خیلیا رو داریم که میتونند مقام های خیلی خوب بیارند و ایرانو توی رده بندی بیارن بالا
دقیقا آیتمی رو گذاشتید که 10نفر هم کسی روش کار نکرده چه برسه به حرفه ای!
حالا هر جور صلاح میدونید ما که نمیتونیم کاری بکنیم!
10-09-2012 09:22 PM
 سپاس شده توسط Minxer
کاربر انجمن
اعتبار: 61
سپاس ها 683
سپاس شده 2438 بار در 518 ارسال

ارسال: #5
درود
هیجان؟
دوست عزیز اگر شما دنبال هیجانید مالتی بی ال دی رو باید میگفتید ک نه وقت مسابقه رو میگیره و کل کارش توی اتاق جداگانه انجام میشه و از نظر هیجان هم هر کسی دوست داره ببنه چطور با چشم بسته میشه چند تا حل کرد!
اگر قراره هیجان داده بشه چرا باید ایتمی رو حذف کرد ک توی روبیکاپ هم برگزار نشد؟!
اگر کسی با وضعیت حرفه های ایران در ایتم های رسمی خبر نداره سایت کیوب پرس ب عنوان فعال ترین سایت روبیکی خیلی خوب با حرفه ای ها در ارتباطه و خوب میدونه ک چ ایتمی چند تا حرفه ای در ایران داره

اگر شما رابط این سایت هستید پس یا درست توجیه کنید یا با این مغاطلات سعی در تخریب این ایتم نکنید.
با سپاس
خوشحال میشیم اگر مسئولی باشه ک جوابگو باشه.
نه مسئولی ک دیکتاتور باشه و ب نظر کیوبیست ها اهمیتی نده.
بدرود
10-09-2012 09:55 PM
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Yasin ، Minxer ، ramin hosseini ، Yasin-Archi
کاربر انجمن
اعتبار: 80
سپاس ها 480
سپاس شده 548 بار در 150 ارسال

ارسال: #6
به نظر من اگه میخوان بزارن باید میزان محبوبیت اونو تو جهان ببینن
مثلا الن ایتم حل با پا حدود  558 شرکت کننده تو کل دنیا داشته
ولی هرمی 4048 نفر

موفق اونه که مخش دزده ، چشاش پلیس
10-09-2012 10:45 PM
 سپاس شده توسط Mahdi Ghannad ، مجید قطب الدینی
کاربر انجمن
اعتبار: 94
سپاس ها 365
سپاس شده 1317 بار در 288 ارسال

ارسال: #7
دوستان همگی مراقب باشند توهینی انجام نشه، می بینید که خداروشکر این قدر فضای سایت ما ازاد هست که از همه ی گروه های روبیکی و شرکت ها میان و با ازادی و راحتی اعلام نظر می کنند و اخبارشون رو در اختیار همه می گذارند. هدف ما از زدن این سایت از روز اول همین بود که خدارو شکر تونستیم این هدف رو محقق کنیم، چیزی که مدت ها در سایت های دیگر مشاهده نمی کردیم!
اما اینکه می بینیم انتقاد های تندی میشه اصلا درست نیست.
بالاخره مسئولین برگزاری هر مسابقه ای اجازه دارند ایتم های مورد نظرشون رو خودشون انتخاب کنند.
!اما در مورد کاربر ایران اپن 2012 عزیز، 
ضمن خوشامد گویی به شما، خوب بود که خودتون رو معرفی می کردید که شما رو میشناختیم حداقل
اگر انتقاداتی از این موارد میشه شما نباید از کوره در بری!
شما مطمئن باش که هدف ما پیشرفت کیوبینگ ایران هست و من از جانب خودم میگم که اگه پیشنهاد یا انتقادی میدم فقط به واسطه ی برگزاری بهتر هست
جذابیت در مسابقه یه بحث هست، اما بحث من سر این هست که ایا ایتم با پا جذابیتی که واسه مسئولین برگزاری داره واسه همه شرکت کننده ها و بینندگان داره؟
 اصلا ایا تعداد شرکت کننده ها به اون حدی میرسه که جذابیتی به مسابقه بده؟
من به شخصه از این ایتم خیلی بدم میاد، اما دلیلی هم نمی بینم که بیام اینجا بگم که این ایتم بد هست و نباید برگزار بشه!

ولی من دلایلی دارم که هر شخصی که واقعا از روی دلسوزی و بدون جانب داری بخواد ایتم ها رو انتخاب کنه میتونه قبول کنه که در شرایط فعلی برگزاری این ایتم درست نیست. 
من هدف برگزار کنندگان رو از انتخاب این ایتم رو نمی دونم، اما این طور که شما فرمودید و از اقای مصلحت جو هم پرسیدم به خاطر جذاب بودن این ایتم به نظرتون مناسب دیدید که این ایتم باشه.
ولی ایا راه دیگه ای برای جذابیت بخشیدن به مسابقه نیست که این ایتم کم طرفدار باید جزء ایتم ها باشه و ایتم های دیگری مثل مالتی بلایند، مگامینکس، اسکوئر، پیرامینکس نباشند؟
بنده همانطور که اقای مصلحت جو هم در جریان هستند اولین نفری در ایران بودم که 4×4 چشم بسته حل کرده ام و تا به حال هم کسی رو ندیدم و نشنیدم حتی که بلد باشه حل کنه. ایا برگزاری این ایتم که به نظر بسیاری از افراد جذابیتی به مراتب بیشتر از ایتم حل با پا داره در شرایط کنونی درست هست؟؟؟؟
مسلما درست نیست!
درسته که اگه باشه من میتونم مقام بیارم و اول هم بشم، اما من نظر جمع رو می بینم و میگم درست نیست!
تو ایتم های پیرامینکس، اسکوئر، مگامینکس هم که ذکر کردم باور کنید بنده نه تمرینی داشتم که بتونم مقام بیارم، نه اصلا قصد شرکت دارم!!!
اما صحبتم اینه که این ایتم ها هرچی باشند، برگزاریشون علاقه مندانشون رو ترویج و تهییج می کنه و باعث پیشرفت میشه.
اما ایتمی مانند حل با پا، ایا وقت گذاری روی این ایتم به منظور ترویج اون در کشور ارزشمند هست؟
اصلا هدفمون از کیوبینگ و برگزاری مسابقه چیه؟ ایا این ایتم اهداف ما (اعضای شرکت کننده در مسابقات) رو براورده می کنه؟
بازم اگه دوستانمون در گروه ایران پازل دوست داشتند دلایلی دارم که عنوان کردنشون فکر می کنم خالی از لطف نیست. البته اگر تاثیری داشته باشه و بخوایم واقع بینانه به موضوع نگاه کنیم.
امیدوارم که این انتقادات و پیشنهادات بنده رو تندگویی تصور نکنید و بدونید که اگه انتقاد و پیشنهادی می کنیم از روی دلسوزی و برای بهتر برگزار شدن مسابقه هست.
با تشکر
10-10-2012 03:01 AM
 سپاس شده توسط Yasin ، aaalli110 ، Minxer ، ramin hosseini ، mr.ali ، hoseyn_atom ، Iranopen2012 ، Yasin-Archi
کاربر انجمن
اعتبار: 4
سپاس ها 66
سپاس شده 48 بار در 16 ارسال

ارسال: #8
آیتم ویت فیت برای حرفه ای ها ممکنه جالب نباشه ولی بازتاب خبری خوبی می تونه داشته باشه و بین عموم مردم جلب توجه می کنه!!!
نمی دونم ... !!
به هر حال نماینده و برگزار کننده توی این مسابقات آرش مصحلت جو هست و تصمیم گیرنده نهائیه اونه
قطعا دلایلی برای انتخاب این آیتم وجود داره که در موردش صحبت شده و تصمیم بر برگزاری این ایتم گرفته شده

تا روز مسابقات وقت زیادی باقی نمونده ...

> گروه هوش ایرانی / Rubik.asia<
10-10-2012 04:30 PM
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط mehdi ghaderi ، محمدرضا کریمی ، mr.ali ، papoosh
کاربر انجمن
اعتبار: 15
سپاس ها 1396
سپاس شده 493 بار در 135 ارسال

ارسال: #9
سلام
خب منم نظر خودم رو ميگم
ببينيد دوستان
من نه مخالف آيتم حل با پا هستم و نه موافق . اما بايد اينو مد نظر داشته باشيد كه براي جا افتادن آيتم هاي جديد و پيدا كردن طرفدار اضافه كردن همچين آيتم هايي به مسابقات خوبه
مثلا آيتم هرمي تو مسابقات ايران اوپن 2011 داشتيم خب اين نميشه كه دقيقا بياي تو مسابقه روبيكاپ و يا ايران اوپن دقيقا همون آيتم هايي رو بياري كه تو ايران اوپن قبلي بودش
بايد آيتم هاي جديد به مرور برگزار بشه تا جا بيفته ، طرفدار پيدا كنه
نظر دوستان هم مهمه كه ميگن كاش به جاي فلان آيتم روبيك فلان رو ميزاشتيد
اما نميشه يكي تو هرمي خبره ست يكي تو مگامينكسو و يكي ديگه تو يه آيتم ديگه و با اين شرايط طرف بياد بگه بايد اين آيتم رو ميزاشتيد
اما بازم ميگم نظر شما قابله احترامه
بايد خدا رو شكر كرد كه بازم يه مسابقه ي رسمي ديگه در پيش داريم اونم از نوع ايران اوپن كه سطحش نسبت به مسابقه هايي مثله روبيكاپ يقينا بالاتره
مثلا خود من تو آيتم هرمي از حل با پا بهترم اما به دلايلي كه گفتم و دلايل ديگه اي بايد قبول كرد
راستي چرا به آيتم چشم بسته اعتراض نمي كنيد ؟
شايد الان بگيد خب چشم بسته طرفدارش بيشتر از حل با پا هستش ولي خب تو ايران اوپن 2011 طرفدارا هاي اين آيتم به اندازه ي طرفدار هاي الان هستش ؟
معلومه نه
چرا؟
چون جا افتاده ، كيوبرا تشويق شدن به سمت اين آيتم بيان و ياد بگيرن
خب همين اتفاق هم ميتونه براي حل با پا اتفاق بيفته
ديگه بيشتر از اين ادامه نميدم
محل برگزاري مسابقه هم به احتمال زياد سالن همايش هاي برج ميلاد هستش
به اميد ديدار
موفق باشيد
10-10-2012 05:13 PM
 سپاس شده توسط dayan ، محمدرضا کریمی ، Iranopen2012 ، mostafa100000
کاربر انجمن
اعتبار: 94
سپاس ها 365
سپاس شده 1317 بار در 288 ارسال

ارسال: #10
ببین اقای قادری عزیز، میدونی بحث من چیه!
من میگم کشوری که توی اون سالی نهایتا 2 تا مسابقه بزور انجام میشه نباید بیاد به خاطر جذابیت یا چیز های دیگه ایتم های مهم تری رو فدای این ایتم کنند. من مثال چشم بسته 4×4 رو زدم. شما ببین الان اگه 4×4 چشم بسته بزارند، دفعه بعد افراد بیشتری میان مسلما! این طبیعیه!
اما ایا ارزش داره که این ایتم برگزار بشه؟ من از خدامه که برگزار بشه، ولی شما نگاه کن به پتانسیل اعضا و مسابقات.
. شما فکر می کنی اگه مگا یا اسکوئر یا مالتی بلایند باشه دفعه دیگه افراد و طرفدار ها بیشتر نمیشه؟؟؟
پس مسلمه که این برای هر ایتمی محقق میشه.
اما مساله اصلی چیز دیگه هست.
اسکوئر، مگا، مالتی بلایند،پیرامینکس همگی یه توانایی خاصی نیاز دارند.
اول بیایم فرق توانایی با مهارت رو بدونیم!
مثل مجیک یه مهارت هست، چرا؟؟
چون شما تو اون نیازی به استفاده فکر و قوه تعقل ندارید، درسته که نیاز به تمرکز بالایی داره، اما از قدرت ذهنی انچنان استفاده نمیشه.
اما ایتمی مثل 4×4 یا 5×5 به عنوان مثال، شما هم باید مهارت بالایی داشته باشید و هم از همه توانایی های ذهنی و بصری استفاده کنی.
،بازم میگم، من مخالف این نیستم که همه این ایتم ها باشه، خیلی هم خوبه ولی شما اول ببینید که ما میتونیم مواردی که در اولویت قرار دارند رو انجام بدیم!
ما هنوز در ایران کسی رو نداریم که رکورد ایتم های اسکوئر و مگامینکس که خودشون یه پازل مستقل هستند و روش و جذابیت خاص خودشون رو دارند 
رو ثبت کرده باشند.
حالا با این شرایط باز هم ما بیایم بگیم که این ایتم چون نبوده بزاریم!
من الان افرادی رو میشناسم که واقعا برای مگا و ایتم های دیگه تلاش کردند، به امید روزی که برگزار بشه. باز هم میگم، من نه مگامینکس، نه اسکوئر، نه پیرامینکس رو تمرین داشتم و شرکت هم نمی کنم.
ولی من دلم میسوزه که این هزینه داره انجام میشه که این مسابقه انجام بشه، اما به خاطر یه سری مسایل ایتم هایی که عده ای مدت ها در انتظارش بودند و الان زمینه پیشرفتشون فراهم شده رو رها کنیم و به ایتم هایی بچسبیم که هنوز طرفداری ندارند و زمینه هم براشون ایجاد نشده.
ما اول بیایم زمینه رو برای این ایتم فراهم کنیم، بعدش بزاریمش در اولویت های بعدی، اگر در اینده زمینه فراهم شد و تونستیم برگزار کنیم که فوق العاده هست، اگرم نشد حداقل ایتم هایی که توی اونها زمینه پیشرفت بیشتر بوده رو برگزار کردیم و تلاش رو برای اینده می کنیم که این ایتم ها هم اضافه بشه
همونطورم که دید من هیچ کدوم از حرف هام جانب داری از ایتم خودم نبوده، که بگم مثلا من تو مگامینکس رکورددارم، پس بیام بگم چرا مگا برگزار نمیشه.
واسه من این ها فرقی ندارند، چون توی هیچ کدومشون شرکت نمی کنم، اما وقتی میشینم میبینم که وضعیت فعلی این طوری هست، می بینم درست نیست که به ایتم های دیگه اهمیت کمتری داده بشه و ایتم های با پتانسیل پیشرفت کمتر برگزار بشه

10-10-2012 07:45 PM
 سپاس شده توسط مهدی بیگدلی ، mehdi ghaderi ، ramin hosseini ، Aliasghar Khodabakhshi ، مجید قطب الدینی ، Yasin-Archi
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان