Please Log-in or Register to get full access to the forums.

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Iran Rubikup 2012 on April 19-20, 2012 in Isfahan, Iran
نویسنده پیام
کاربر انجمن
وضعیت : آفلاین
اعتبار: 4
سپاس ها 43
سپاس شده 85 بار در 20 ارسال

ارسال: #1
Iran Rubikup 2012 on April 19-20, 2012 in Isfahan, Iran
و بالاخره یه مسابقه ی رسمی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیدوارم ببخشین که زودتر از این خبری ازش نبود

میخاستیم یه سورپرایز باشه
و یه عیدی از طرف گروه هوش ایرانی

خبر های تکمیلی به زودی
03-27-2012 03:02 AM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Salavati ، Saeed Mostafavi ، ◇☆LAKAME_MAN★◆ ، ebi15 ، dayan ، Ali Mohammadpour Shojai ، mehdi ghaderi ، Ramin yazdi ، Minxer ، محمدرضا کریمی ، vahid mohammad yahya ، saeed.spot ، Ali gh ، neloofar ، Makan Mahmudi ، *ali atashi* ، zaniargh42 ، مجید قطب الدینی ، aaalli110 ، navid rezazade ، RaVEn ، mr.ali ، ali-aghataher ، Yasin-Archi ، PARSA SAEEDNIA ، روبیک ، mohammadreza ، Amir Bakizadeh ، SinaRanjbar ، SASA
کاربر انجمن
اعتبار: 94
سپاس ها 365
سپاس شده 1317 بار در 288 ارسال

ارسال: #2
RE: Iran Rubikup 2012 on April 19-20, 2012 in Isfahan, Iran
امیدوارم تهران باشه، چون زمانشم جوری هست که مدارس و دانشگاه ها باز هست، حالا من خودم مشکلی با اصفهان ندارم و میرم، اما کسایی که دانش اموز هستند، یعنی تقریبا 90% بچه های کیوبر به مشکل می خورن، اما اگه تهران باشه باز به علت حمل و نقل بهتر و امکانات بیشتر بهتره!
اما من خودم دلم می خواد همین اصفهان باشه من برم اصفهان بعد از چند سال!
ولی خوب اگه اصفهان باشه احتمالا تعداد زیادی شرکت کننده نخواهیم داشت!
03-28-2012 02:46 AM
 سپاس شده توسط Ali gh ، محمدرضا کریمی
کاربر انجمن
اعتبار: 4
سپاس ها 66
سپاس شده 48 بار در 16 ارسال

ارسال: #3
سلام بچه ها
امیدارم این مسابقات خبر خوبی برای همه باشه
اما ...
در مورد زمان برگزاری : تاریخ برگزاری قرار بوده بهمن ماه سال گذشته باشه !! ولی هنوز اونجوری که باید به پیشرفت این بازی کمک نمیشه مشکلات فراوانی برای برگزاری این مسابقات وجود داشته و اونو رسونده به سال 91 و این تاریخ
همینطور که می دونید شهر اصفهان تو ایام عید وحشتناکه ...
برنامه های ستاد نوروزی اجازه هیچگونه فعالیتی به کسی نمیدن
تقریبا این زمان ، بهترین زمان ممکن برای این مسابقات بود. که هم 5 شنبه و جمعه باشه ، هم برای مناسبت های مذهبی مشکل ساز نشه و هم توی امتحانات میان ترم دانشجو ها نیفته و به امتحانات دانش آموزان هم کاری نداشته باشه و محل برگزاری هم مشکلی نداشته باشه و ووووو .......
ولی
مشکل اصلی مسابقات رسمی بود !!! و همه از این بابت ناراحت بودن ... و تابستون هر سال زمان خیلی زیادی برای انتظار بود
اگه قراره تابستون و عید نباشه یعنی توی تعطیلات نیست ، پس احتمال بروز مشکل برای تعدادی وجود خواهد داشت که باید باهاش کنار اومد.
ما سعی می کنیم از تمامی امکانات موجود استفاده کنیم تا بتونیم شرایط رو راحت تر کنیم
امیدوارم مسابقات با حداکثر کیفیت و با حضور تمام دوستان علاقه مند و با یک جو صمیمی و دوستانه برگزار بشه ...
Wink

> گروه هوش ایرانی / Rubik.asia<
03-28-2012 11:48 AM
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط mr.ali ، Ali gh ، Minxer ، R EZ A ، مجید قطب الدینی ، aaalli110
کاربر انجمن
سپاس ها 365

ارسال: #4
ضمن عرض خسته نباشید به اقا رامین و بچه هایی که زحمت کشیدن برای مسابقات، من همچنان فکر می کنم تعداد کیوبرها انچنان که انتظار داریم نباشه!!
مثلا من به یکی از دوستام امروز گفتم میای بریم مسابقه؟
همون اول گفت اگه تهران باشه اره، وگرنه نه!!!
گفتم اصفهانه!
گفت من با رکورد 1 دقیقه بیام چی بگم!!!
راستم می گفت، این همه راه، وسط درس و دانشگاه بیاد که فقط رکورد بزنه نمی ارزه!
با این اوصاف من فکر می کنم تعداد شرکت کننده به مراتب کمتر باشه و فقط نفرات برتر دور قبل و کسایی که رکورد های خوبی دارن واسه این سری بیان!
اما اگه تهران باشه شرایط فرق داره!
هم تعداد شرکت کننده بیشتره، هم دفعه قبل کسایی که اومدن یک مقدار اشنایی دارن به شرایط و ...
اما تمامی این شرایطی هم که گفتم بر میگرده به اینکه بتونن تهران جای مناسب گیر بیارن!
03-28-2012 02:37 PM
 سپاس شده توسط Minxer ، ebi15 ، محمدرضا کریمی ، مجید قطب الدینی
کاربر انجمن
اعتبار: 5
سپاس ها 396
سپاس شده 187 بار در 90 ارسال

ارسال: #5
اتفاقا من به شدت با اصفهان موافقم
اولا اینکه اصفهان مرکز ایرانه و همه از هرجای ایران میتونن بیان اونجا...اگر مسابقات تو تهران باشه فرضا یه کیوبر که تو اهواز یا هرمزگان هستش باید 24 ساعت تو راه باشه تا برسه تهران.بلکه بیشتر!
ثانیا اینکه شما گفتید دوستتون که رکوردش 1 دقیقه س فقط تو تهران مسابقه میده....درحالی که هزاران نفر امثال دوست شما تو اصفهان هستن که حاضر نیستن خارج از اصفهان برن و مسابقه بدن
ثالثا مگه قرار نشد هرماه تو یک شهر مسابقه باشه...حالا ما هر ماه مسابقه رو نمیخوایم.لااقل تو شهر های مختلف مسابقات برگزار کنن
در ضمن من خودم اصفهانی نیستم.ولی فکر میکنم اصفهان بهترین گزینه برای مسابقاتهSmile

سلامی دوباره به کیوبینگ.....
03-28-2012 04:02 PM
 سپاس شده توسط Cheta
کاربر انجمن
وضعیت : غایب
اعتبار: 103
سپاس ها 1153
سپاس شده 1531 بار در 611 ارسال

ارسال: #6
اینا که هر ماه مسابقه برگزار نمی کنند اگر بخوان هر مسابقه توی یک استان باشه باید یه3-4 سالی صبر کنیم تا توی همه ی استان ها برگزار شه بعد برسه به تهران!
اکثر کیوبر های مبتدی و حرفه ای توی تهران هستند حالا میگم اکثر هم نه اونایی که حرفه ای هستند مثل آقا آرمین که به تهران نزدیک هست یا مثلا آقای پور شجاعی به تهران خیلی نزدیک ترند تا به اصفهان!
توی بعضی از شهرستان ها حتی نمی دونند روبیک چیه!چرا اونجا باید مسابقه برگزار بشه؟!مثلا کیوبر های تهرانی بیشتر هستند یا اصفهانی؟معلومه تهرانی مخصوصا حرفه ای هاش
آقا من اصلا میگم اصفهان عالی اما زمانش خیلی بده!
حداقل تابستون میزاشتند خیلی بهتر بود
(آخرین ویرایش در این ارسال: 03-28-2012 04:18 PM، توسط ebi15.)
03-28-2012 04:13 PM
کاربر انجمن
سپاس ها 365

ارسال: #7
من با حرف امیر کاملا موافقم!
ولی یه چیزی هم بگم که مثلا ایتم کلاک اصلا به نظرم برگزاریش درست نبود دور قبل!!
چون کسی انچنان اشنایی نداشت، در صورتی که الان ایتم های دیگری هم هست که میتونست باشه تو مسابقه و نیست!
مثلا اسکوئر رو اگه بجای کلاک میزاشتن مطمئنا الان شرکت کننده های خوبی داشت، ولی خیلی ها با اسکوئر بخاطر سختیش کار نمی کنند و وقتی که می خوان برای اون بزارن رو میزارن برای روبیک های دیگه (نمونش خود من)!
ایتم های دیگه هم من پیشنهاد دادم به اقا رامین حالا باید ببینیم چیکار می کنند.

اما در مورد حرف های علی اقا بگم که تهران به مراتب جمعیت بیشتری داره تا اصفهان، پس تعداد کیوبر هاشم بیشتره!
تهران به خاطر جمعیت بیشترین تعداد کیوبر رو داره، اما خوب مسلما شهری مثل مشهد بیشترین کیوبر های حرفه ای رو داره!
و این درسته که اصفهان مرکزه، اما اینم باید در نظر بگیریم که تهران پایتخت هست و رفت و امد به تهران راحت تره.(البته به نظر من که مرکز یا پایتخت بودن انچنان ربطی به تعداد کیوبر ها نداره)!!
اینکه گفتین تو اصفهان هم کیوبر های زیادی هستند که اگه تهران باشه نمیان درسته، ولی ایا تو مشهد یا شیراز نیست؟؟؟؟
خوب طبیعیه که تو همه شهر ها هست، طرف بخاطر هزینش پا نمیشه بیاد اینجا 2 دقیقه بزنه بره که، مگر اینکه قصد ادامه دادن روبیک رو داشته باشه و بخواد تجربه کسب کنه!!
ولی چیزی که هست اینه که تعداد این گونه افراد در تهران بیشتره چون پر جمعیت تره!!

و نکته سوم که گفتین قرار بود هر ماه مسابقه باشه!
شما خودت فکر کن ببین سالی یک بار هم به زور مسابقه برگزار می کنند، این مسابقه هم تمامی کارهاش رو اقای حسینی انجام دادن برای برگزاری.
یعنی کمیته هر سال 1 مسابقه برگزار می کنه (البته تا الان اینطور بوده)!!
حالا شما تصور کن هر ماه بخواد برگزار بشه، اون هم تو همه شهر های ایران، اصلا کسی خداییش پا میشه بره!
من با تمام کیوبر های حرفه ای تران در ارتباطم، برای مسابقه مشهد هیچ کس راضی نشد بیاد با من! یکی می گفت رسمی نیست، یکی میگفت ایتم تخصصی من توش نیست، یکی می گفت زمانش بده، یکی مشکل هزینه داشت، یه سری درس و دانشگاه داشتن، خلاصه هر کی به نحوی گرفتار بود یا مشکل داشت
منم دیدم ایتم چشم بسته نداره و رسمی نیست دیگه گفتم ولش کن!
پس اینکه تو همه شهر ها باشه فایده نداره به نظرم!

این هم که تو اصفهان من واقعا خوشحالم، چون من دائم تهرانم، مشهد هم خیلی زیاد رفتم، اصفهان هم خیلی وقته نرفتم!
حداقل باز اگه اصفهان باشه برای من بهتره، اما من از لحاظ تعداد شرکت کننده می گم و صحبتم درباره خودم نیست. من تمام افراد رو در نظر می گیرم و میگم.
وگرنه اگه به دل من بود می گفتم شیراز باشه برای من بهتره چون تا حالا نرفتم و خیلی بیشتر خوش می گذره بهم!
03-28-2012 04:54 PM
 سپاس شده توسط mr.ali ، مجید قطب الدینی
کاربر انجمن
اعتبار: 45
سپاس ها 170
سپاس شده 279 بار در 105 ارسال

ارسال: #8
من ساکن اهوازم و وواقعا تهران و اصفهان واسم فرقی نمیکنه ولی با توجه به اینکه مسابقات تو یه فرصت محدودی داره برگزار میشه احتمالا کیوبرای شهرستانی یا نمیان یا اگه بیان با هواپیما میان که بتونن سریع برگردن و با توجه به اینکه از همه ی شهرستان ها به تهران تقریبا هر روز پرواز داررن تهران گزینه ی بهتریه!!!
تازه هم تهران بیشترین تعداد کیوبرا رو داره و حتی اگه از شهرستان نیان حداقل 120-130 نفر از تهران شرکت میکنن

پرواز سقوط پرواز سقوط پرواز سقوط پرواز سقوط پرواز سقوط پرواز سقوطـــــــ...
این داستان زندگی من بود...
(آخرین ویرایش در این ارسال: 03-28-2012 06:06 PM، توسط Sadegh Saeidian.)
03-28-2012 05:02 PM
 سپاس شده توسط ebi15 ، aaalli110 ، Cheta
کاربر انجمن
اعتبار: 15
سپاس ها 1396
سپاس شده 493 بار در 135 ارسال

ارسال: #9
سلام
بزاريد منم نظرمو بگم Huh
ببينيد دوستان اصفهان كيوبر هاي زيادي داره به قول گروه هوش ايراني يه مسابقه كه برگزار كردند 210 نفر شركت كردند خب اين نشون ميده كه طرفدار و كيوبر هاي اصفهان زيادند .
اصفهان مركز ايرانه !
خب به نظر من شايد گروه هوش ايراني از اين بابت كه مسابقه به تهران انتقال پيدا كنه راضي نباشند .
چرا ؟ چون اولا توي شهر خودشونه - دوما دوست دارن مسابقه تو شهر خودشون باشه - سوما برگزار كننده اونا هستن و تصميم گيري هم با اوناست .
خب اصفهان هم شهر بزرگيه و هم امكانات خوبي داره .
ولي :
تهران بزرگتره و پايتخت ايرانه .
كيوبر هاش بيشتره .
امكانات بيشتره .
دسترسي به تهران بيشتر از اصفهانه .
به قول دوستمون پرواز مستقيم به تهران زياده .
تهران كه باشه بچه هايي كه شركت كردند تجربه دارند .
و دوستاني كه در شهرستان هايي غير از تهران زندگي مي كنند به احتمال 90 در صد فاميل و يا دوست و آشنايي در تهران و يا شهر هاي نزديك دارند كه بعد از مسابقه بتونن برن اونجا ( ولي اصفهان خيلي كمتر ) .
تازه من خودم ساكن كرمانشاه هستم و دسترسي ام به اصفهان و تهران تقريبا يكيه .
ولي فاصله كرمانشاه تا اصفهان بيشتر از فاصله تا تهرانه Confused
تو همين شهر خودمون هم كيوبر زياده و شايد هم چند نفري بخوان شركت كنند .
تبريز هم كيوبر داره و تقريبا هم زياده ، اونا هم بخوان بيان راه دوريه
و بايد بگم خود من خوشم مياد كه دوباره تو مسابقات شركت كنم احتمال اين كه به تهران بيام براي مسابقات بيشتره از اصفهان !
( بنا بر دلايل بالا )
و نظر من اينه كه بهتره تو تهران برگزار بشه .
حالا شايد تعداد شركت كننده ها كمتر باشه از مسابقه ي قبلي ولي به نظر من شايدم بيشتر باشه !!!!!
و آخرين حرف من اينه كه : ممنونم از برگزار كنندگان اين مسابقه كه باعث شدند و ميشوند كه يه مسابقه رسمي ديگه تو كشورمون يعني ايران برگزار بشه .
و به گروه هوش ايراني هم حق ميدم كه ميخوان تو اصفهان مسابقه بزارند ( بازم بنا بر دلايلي كه گفتم )
و در آخر آرزوي موفقيت براي همتون دارم
موفق باشيد Smile
(آخرین ویرایش در این ارسال: 03-28-2012 06:34 PM، توسط mehdi ghaderi.)
03-28-2012 06:33 PM
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط ebi15 ، Ali gh ، محمدرضا کریمی ، *ali atashi* ، aaalli110
کاربر انجمن
اعتبار: 15
سپاس ها 119
سپاس شده 370 بار در 89 ارسال

ارسال: #10
همین اول یه تشکر ویژه از اقا رامین میکنم که زحمتشو به گردن گرفتن!
من تبریزم و فاصلم تا اصفهان زیاد تر از تهرانه!
چن تا کیوبر خوب هم داریم اینجا که بعلت دور بودن نمیان!
سرجمع عالی میشد اگه تهران بود!
ولی بازم تشکر میکنم ازتون کارتون حرف نداره!
03-28-2012 06:52 PM
 سپاس شده توسط ebi15 ، aaalli110
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان