Please Log-in or Register to get full access to the forums.

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Iran summer cube 2013
نویسنده پیام
کاربر انجمن
وضعیت : آفلاین
اعتبار: 124
سپاس ها 1176
سپاس شده 1770 بار در 492 ارسال

ارسال: #1
Iran summer cube 2013
دیدم خبر مدتیه رو بورد رفته و از مسولین خبری نیست گفتم خودم اعلام کنمSadبا عذرخواهی از آقای اصغری)
بالاخره پس از مدتها انتظار:
مسابقه رسمی روبیک در ایران با نام:
Iran summer cube 2013

لینک ثبت نام بر روی بورد WCA قرار گرفت:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سایت مسابقات به همراه توضیحات لازم:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درمورد مکانش هم بگم که یکی از دوستانم(امیرحسین نفیسی)سالن رو دیده و میگه هم نور کافی و هم شرایط مناسب برای تماشا و فیلمبرداری وجود داره.
07-21-2013 10:20 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Sepehr EH ، PARHAM SAEEDNIA ، Yasin-Archi ، amirstar77 ، PARSA SAEEDNIA ، fardinb ، Mahdi Ghannad ، afshinpourhoseiny ، Tehran ، Cheta ، امیرحسین مهدوی ، MeHrD@D94 ، ali-aghataher ، papoosh ، WereWolf33 ، mohammadreza ، Amir Bakizadeh
مدیر انجمن
وضعیت : غایب
اعتبار: 40
سپاس ها 4435
سپاس شده 1247 بار در 350 ارسال

ارسال: #2
RE: Iran summer cube 2013
کاملا مشخصه!
سالی یک مسابقه... اونم با این وضع!
ماهی یک مسابقه با این وضع باید باشه نه سالی یک مسابقه...این خوشحالی نداره،به چیزی که بها داده نشه چ فایده ای داره؟ صرف اینکه کیوبینگ ی رشته ی خوبیه و برای  تمرکز و ذهن خوبه اما هیچ بهایی داده نشه چه فایده ای داره؟

هرچه به كلاس بالاتری از ایمان برویم درسهایمان مشكل می شود و امتحانات مشكل تر و شیطان هم تلاشش بیشتر می شود. شهید سید عباس جولایی
07-22-2013 01:05 AM
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط moonga ، Sina Salehpour ، mehdi ghaderi ، ali-aghataher ، papoosh
کاربر انجمن
اعتبار: 45
سپاس ها 982
سپاس شده 269 بار در 92 ارسال

ارسال: #3
فقط 60 نفر می تونن ثبت نام کنند!!!! اون هم هرکی زود تر ثبت نام کرد اولویت با اونه این چه مسابقه ای سالی یک بار مسابقه میزارن اون هم با محدودیت .

مسابقه هفتگی مکعب روبیک
07-22-2013 01:15 AM
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط moonga ، Yasin-Archi ، mehdi ghaderi ، papoosh
کاربر انجمن
اعتبار: 19
سپاس ها 84
سپاس شده 259 بار در 71 ارسال

ارسال: #4
یعنی چی آقا؟
همش شصت نفر؟؟؟...
خداییش اینجا تو کرج پارتی دارم می تونم یکی از سالن های ورزشگاه انقلاب رو بگیرم که فقط 1000نفر تماشاچی بتونیم داشته باشیم...
بعدش هم،بیست هزار تومن ورودی بدیم که اگه بردیم دوباره بیست هزار تومن بگیریم،اونم اگه بردیم،تازه بابت هر رشته هم دوتومن اضافه کنیم،بیکاریم عایاHuh
بعد از قرنی یه مسابقه انداختید اونم اینجوریAngry!!!
خب همین کار هارو می کنید کیوبینگ ایران عقب می مونه دیگه...
اصلا همین کار هارو می کنید امام زمان ظهور نمی کنه دیگهBig Grin..
07-22-2013 02:51 AM
 سپاس شده توسط moonga ، Amir Bakizadeh
کاربر انجمن
اعتبار: 12
سپاس ها 491
سپاس شده 169 بار در 83 ارسال

ارسال: #5
خوش به حال اون کساىى که مىخوان برن.
واقعا ناراحت شدم وقتى فهمىدم که فقط 60 نفر مىتونن شرکت کنن.امىدوارم که بتونىد با اعتراض اىن محدودىت رو از بىن ببرىد و براى مبتدى ها هم انگىزه اىجاد بشه.
با آرزوى موفقىت براى همتون و با امىد پىشرفت کىوبىنگ اىران.

دمی که بی تو سرآید   /    خدا کند که نیاید
07-22-2013 02:56 AM
 سپاس شده توسط Yasin-Archi
کاربر انجمن
سپاس ها 1176

ارسال: #6
(خواهش میکنم تا آخر بخونیدش)
بچه ها من یه صحبتی با همتون دارم و خیلی مهمه:
من تو نمایشگاه کتاب آقای مصلحت جو رو دیدم و با ایشون راجع به این مسئله کلی صحبت کردم.
دقیقا همین مسئله ای بود که شما دارید میگید.(البته اینم بگم در پاره ای مسائل حق با ما و در پاره ای مسائل حق با ایشونه.)
ایشون گفتند مشکل ما بالا بودن توقعات کیوبر های ایرانی هست که باعث میشه مسابقات دیر به دیر برگزار بشه.
ایشون مثال هایی زدن که دیدم واقعا درسته.ما کیوبرهای ایرانی همیشه انتظار یک سالن شیک و بزرگ و با آب و هوای مناسب و کلی امکانات میگردیم.که چون سالن مسابقات ایران اپن 2012 از نظر تماشا و فیلمبرداری و ... مشکل داشت هنوز هم صدای اعتراض هاش میاد.در شرایطی که در خارج مسابقاتی با حضور قهرمانان جهان برگزار میشه که ...
مثلا مسابقه 15 نفره تو یک پیتزا فروشی با حضور کوین هایس.و اکثرا هم تو همین مسابقه های کم جمعیت تر رکوردهای جهانی شکسته میشه.
وقتی همش ما چنین توقعاتی داریم پیدا کردن سالنی که وفق مراد ما باشه هزینه های زیادی در بر داره ومسلما زود به زود نمیشه اینهمه امکانات رو فراهم کرد.
تو همون نمایشگاه از ایشون شنیدم که گفتند ما تلاش داریم که مسابقات رو زود به زود و با محدودیت نفرات و سالن کوچکتر برگزار کنیم.
بچه هایی که به محدودیت و .... اعتراض دارن الان نباید اعتراض هاشون رو عنوان کنند.
گفتند یک مسابقه رو بصورت امتحانی با محدودیت برگزار میکنند و اگه دیدند بچه ها راضی هستند به همون شکل زود به زود برگزار میشه.
اینجوری دیگه هرکس این مسابقه رو از دست داد میتونه تو زمان کمتری بازم تو یک مسابقه شرکت کنه.
من و شما الان باید صبر کنیم.ملاک من و شما باید مسابقه بعدی باشه.حالا که مسابقه با محدودیت برگزار شده بهونه ی خوبیه برای ما تا زودتر منتظر مسابقه بعدی باشیم.
اگه مسابقه بعدی زود برگزار نشد همه با هم اعتراض کنید چون اون موقع است که حقتون داره پایمال میشه.
ببخشید زیاد حرف زدم.
هرکی انصافا با حرفای من موافقه دکمه تشکر رو بزنه.
07-22-2013 11:55 AM
 سپاس شده توسط Amir Bakizadeh
کاربر انجمن
اعتبار: 28
سپاس ها 308
سپاس شده 321 بار در 96 ارسال

ارسال: #7
(07-22-2013 11:55 AM)S.M.S.Majidi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(خواهش میکنم تا آخر بخونیدش)
بچه ها من یه صحبتی با همتون دارم و خیلی مهمه:
من تو نمایشگاه کتاب آقای مصلحت جو رو دیدم و با ایشون راجع به این مسئله کلی صحبت کردم.
دقیقا همین مسئله ای بود که شما دارید میگید.(البته اینم بگم در پاره ای مسائل حق با ما و در پاره ای مسائل حق با ایشونه.)
ایشون گفتند مشکل ما بالا بودن توقعات کیوبر های ایرانی هست که باعث میشه مسابقات دیر به دیر برگزار بشه.
ایشون مثال هایی زدن که دیدم واقعا درسته.ما کیوبرهای ایرانی همیشه انتظار یک سالن شیک و بزرگ و با آب و هوای مناسب و کلی امکانات میگردیم.که چون سالن مسابقات ایران اپن 2012 از نظر تماشا و فیلمبرداری و ... مشکل داشت هنوز هم صدای اعتراض هاش میاد.در شرایطی که در خارج مسابقاتی با حضور قهرمانان جهان برگزار میشه که ...
مثلا مسابقه 15 نفره تو یک پیتزا فروشی با حضور کوین هایس.و اکثرا هم تو همین مسابقه های کم جمعیت تر رکوردهای جهانی شکسته میشه.
وقتی همش ما چنین توقعاتی داریم پیدا کردن سالنی که وفق مراد ما باشه هزینه های زیادی در بر داره ومسلما زود به زود نمیشه اینهمه امکانات رو فراهم کرد.
تو همون نمایشگاه از ایشون شنیدم که گفتند ما تلاش داریم که مسابقات رو زود به زود و با محدودیت نفرات و سالن کوچکتر برگزار کنیم.
بچه هایی که به محدودیت و .... اعتراض دارن الان نباید اعتراض هاشون رو عنوان کنند.
گفتند یک مسابقه رو بصورت امتحانی با محدودیت برگزار میکنند و اگه دیدند بچه ها راضی هستند به همون شکل زود به زود برگزار میشه.
اینجوری دیگه هرکس این مسابقه رو از دست داد میتونه تو زمان کمتری بازم تو یک مسابقه شرکت کنه.
من و شما الان باید صبر کنیم.ملاک من و شما باید مسابقه بعدی باشه.حالا که مسابقه با محدودیت برگزار شده بهونه ی خوبیه برای ما تا زودتر منتظر مسابقه بعدی باشیم.
اگه مسابقه بعدی زود برگزار نشد همه با هم اعتراض کنید چون اون موقع است که حقتون داره پایمال میشه.
ببخشید زیاد حرف زدم.
هرکی انصافا با حرفای من موافقه دکمه تشکر رو بزنه.
با سلام

من نمی خواستم پستی ارسال کنم ولی باعث شد که حرف دلمو بزنم!!

آقا کی گفته ما امکانات میخوایم؟؟ها؟ اینا همش بهونه هایی هستند که بعضیا میارن.

نمونش مسابقات فیس کیوب از همه نظر سالن و نور مناسبه و همه چی ردیفه هر ماه هم برگزار میشه(البته بخاطر امتحانات یه مدتیه که نیست.

بعدش انصافا برگزاریه مسابقه کاری داره که بعده یه قرن دارن مسابقاه برگزار میکنن اونم با منت و محدودیت هزینه ی بسیار بالا!!

حتما مثل دفعات پیش هم فقط میخوان به آیتم های اصلی جایزه بدن!!

برگزاریه مسابقه یه هماهنگی میخواد با رون که اصلا کار سختی نیست و اجاره ی یک سالن برای دو روز حالا برگزاریه اینجور مسابقات که دیگه انقدر تو بوقو کرنا کردن نداره!!

ما هم که باز میبینیم یکی داره با منت وخیلی چیز های دیگه مسابقه برگزار میکنه مجبوریم که قبول کنیم و جالبه که خوشحال میشیم!! اما این روند تا کی ادامه داره...؟!

چشم ها را باید شست                  جور دیگر باید نگریست

ای نا رفیق.. به کدامین گناه ناکرده.. تازیانه می زنی بر اعتمادم . زیر پایم را زود خالی کردی . سلام پر مهرت را باور کنم یا پاشیدن زهر نا مردیت را ، خنجری از پشت در قلبم فرو رفت پشت سرم را نگاه کردم ... کسی جز تو نبود
07-22-2013 12:34 PM
 سپاس شده توسط mohammadreza ، mehdi ghaderi ، moonga ، Yasin-Archi ، hoseyn_atom
کاربر انجمن
اعتبار: 1
سپاس ها 41
سپاس شده 36 بار در 18 ارسال

ارسال: #8
دوستان ما کشور ژاپن رو در نظر می گیرم مسابقات رو بیک بر گزار میکنند اونا  نمی یان یک ظرفیت محدودی رو انتخاب کنند .

اونا می یان در همه جای کشور این مسابقات رو اجرا می کنند و  نفر اول و دوم  هر جارو میفرستند به مسابقات کشوری .

چون اونا برای هر کار ازش قاعل هستند وبراش پول خرج می کنند

ولی ایران برای این کار پول خرج نمی کنه برای همین اینقدر بی امکانات بر گزار می شه تازه پول هم از مردم می گیرند 
ایران یک برگزار کنده ی مسابقات داره برای همین اتقدر عقب هستیم و همش سالی یه بار باید مسابقات  کیوبر داشته باشیم
07-22-2013 01:38 PM
 سپاس شده توسط Sina Salehpour ، Ehsan Rajabi Vahdat ، mohammadreza ، Yasin-Archi ، mehdi ghaderi
کاربر انجمن
سپاس ها 1176

ارسال: #9
ضمنا یه آدرس سر راست هم واسه مکان مسابقه بدم.
دوستانی که میخوان میتونن با مترو خیلی راحت به محل مسابقه برن.چون از ایستگاه مترو تا محل مسابقات فقط 1 دقیقه پیاده روی داره.
خط 2 به سمت ایستگاه فرهنگسرا سوار میشید.ایستگاه دانشگاه علم و صنعت(فکر کنم دوتا مونده به آخر) پیاده میشید.
از در جنوبی مترو بیاید بیرون.
به سمت پایین بیایید میرسید به میدان نخجیر.دقیقا روبروتون اونطرف میدون سه تا برج 13 طبقه پیداست.به سمت اونا برید.
کنارش اندیشه سرای گلبرگ محل برگزاری مسابقه است.
پس شد: ایستگاه دانشگاه علم و صنعت.میدان نخجیر.جنب برجهای گلبرگ.اندیشه سرای گلبرگ.
کسایی هم که با ماشین شخصی میان این بهتره:
بزرگراه رسالت.خیابان دردشت.خیابان 72 شرقی.اندیشه سرای گلبرگ.
دوسال خونمون تو همون کوچه ای بود که محل برگزاری مسابقاته.اگه الان هم اونجا بودیم تا محل مسابقه 30 ثانیه راه داشتم.
07-22-2013 03:33 PM
 سپاس شده توسط Tehran ، WereWolf33 ، fardinb ، mohammadreza ، hoseyn_atom ، Ehsan Rajabi Vahdat
کاربر انجمن
اعتبار: 15
سپاس ها 1396
سپاس شده 493 بار در 135 ارسال

ارسال: #10
سلام
خوش حالم از این که بعد یک سال بازم یه مسابقه داریم !!
من با این تفکر که میگید توقعات کیوبر های ایرانی بالاست مخالفم !
کیوبینگ ایران خیلی هم عقب افتاده نیست 
اما با برگزاری سالانه مسابقات شور و امید برای پیشرفت رو برای کیوبر ها از بین میبره
به قول دوست خوبم سینا صالح پور جای خالی بعضی آیتم ها احساس میشه !
محدودیت برای مسابقات هم خوب نیست !!!!
خودش یه عامل بزرگ استرسه
هزینه هم که هر آیتم 2000 و هزینه ورود 20000 هم مناسب کیوبر ها نیست
همه ی کیوبر ها که از تهران نیستند
ماهایی که از شهرستانای دیگه میایم دیگه خودتون حساب کنید هزینه سفر و .......
کیوبینگ ایران تو یه جا عقب افتادگی خودشو داره نشون میده
اونم خوشحالی از اینه که یه مسابقه می خواد برگزار بشه
مسابقاتی که سالی یک بار برگزار میشه ؛ من که نمی تونم تو این مسابقه شرکت کنم باید تا چقدر دیگه صبر کنم تا مسابقه ی بعدی فرا برسه ؟!؟
همین امید و شور رو از من می گیره 
در هر صورت اگر هم بخواید به آیتم های اصلی جایزه بدید یا فقط به نفرات اول تندیس بدید یا جایزه رتبه آوردن کم باشه ( مثلا کسانی که رتبه های جهانی میارن ( زیر 100 ) ) ، دیگه امید رو کاملا از کیوبرها می گیره
موفق باشید
07-22-2013 03:36 PM
 سپاس شده توسط Ehsan Rajabi Vahdat ، Sina Salehpour ، Yasin-Archi ، hoseyn_atom
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان