Please Log-in or Register to get full access to the forums.


ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه
نویسنده پیام
کاربر انجمن
وضعیت : آفلاین
ارسال‌ها: 302
تاریخ عضویت: Dec 2011
اعتبار: 94
سپاس ها 365
سپاس شده 1318 بار در 288 ارسال

ارسال: #1
اطلاعیه
معرفی :

CUBEPRESS یک انجمن فرهنگی با محوریت :

ایجاد محیطی دوستانه و سالم برای افراد علاقه مند به بازی های فکری و کاربران، آموزش انواع بازی های فکری ، مسائل مربوط به بازی های فکری علی الخصوص مکعب ، ترویج بازی های فکری در میان اقشار مختلف جامعه، ایجاد همبستگی در میان سایت های مختلف ایرانی با موضوع بازی های فکری، خبرگزاری و اطلاع رسانی صادقانه و بدون هیچگونه جبهه گیری در زمینه بازی های فکری به عنوان هدف اصلی و
اخبار و اطلاع رسانی از تمام موضوعات روز، ایجاد محیطی متنوع و غیر یکنواخت برای کاربران در چارچوب قوانینی مشخص به عنوان هدف فرعی است

از انجایی که موضوعاتی غیر از بازیهای فکری نیز در انجمن به منظور رفاه حال کاربران در نظر گرفته شده است، لذا کاربران ملزم به اجرای قوانینی هستند که در ادامه ذکر شده است


گروه های کاربری :

ادمین ها : به عنوان مالکین و گردانندگان اصلی انجمن ها ، قوانین و سیاست های کلی انجمن را تعیین و بر فعالیت همه گروه های کاربری و بخش ها مختلف انجمن نظارت دارند .

مدیران ارشد : به عنوان نماینده ادمین ها با دسترسی مدیریتی به همه انجمن ها ، نظارت کلی بر انجمن ها داشته و هماهنگی های احتمالی با مدیران را انجام میدهند .

مدیران : به عنوان مسئول اصلی هر انجمن ، وظیفه تعیین قوانین برای انجمن خود ، نظارت و هدایت تاپیک ها و بحث ها و احیانا حذف ویرایش یا انتقال بحث ها انجمن خود را بر عهده دارند . کلیه کاربران فعال توسط مدیران انتخاب میشوند .

کاربران : عضویت در انجمن های CUBEPRESS رایگان بوده و هر شخص بعد از عضویت در انجمن ها میتواند به عنوان کاربر از کلیه امکانات ارایه شده در این انجمن استفاده کند. فعالیت در این انجمن برای کاربران منوط به رعایت کلیه قوانین تعیین شده توسط مدیران این وب سایت میباشد .

نکات مهم
از آنجایی که سایت CUBEPRESS یک سایت خبرگزاری و اطلاع رسانی می باشد لذا قوانین خاصی در این سایت حاکم می باشد. کادر حرفه ای مدیریت CUBEPRESSبا توجه به مسئولیت خطیر و حساسی که در تهیه خبر دارند و به منظور رفع هر گونه سو تفاهمات اقدام به منع برخی اعمال نموده است.

منع فعالیت تبلیغاتی :
هر گونه فعالیت تبلیغاتی در این انجمن بر خلاف قوانین بوده و با کاربر خاطی سریعا برخورد خواهد شد در موراد خاص حق پیگرد قانونی برای صاحبان این وب سایت محفوظ است .( توجه داشته باشید که ای پی تمامی کاربران در سیستم ثبت و نگهداری می شود)

منع فعالیت سیاسی :
هر گونه فعالیت سیاسی بر خلاف قوانین بوده و با کاربر خاطی سریعا برخورد خواهد شد.

زبان فارسی :
زبان اصلی این انجمن فارسی است. به هیچ وجه در هنگام ارسال مطالب از زبان پینگلیش استفاده نکنید .در صورت مشاهده ی پست به زبانی غیر از زبان فارسی بدون اطلاع پست حذف گردیده و با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.


قوانین عمومی :

1- تمامي کاربران مي بايست در هنگام ثبت نام در سايت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربري خود استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب، اشتراک آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد حتي المقدور نام كاربري را با حروف انگيسي ايجاد نماييد.

2- کاربران سايت مي بايست در هنگام ارسال پيغام در انجمن ها از کلمات مناسب استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب ، اشتراک آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد.

3- عنوان تاپیک باید به خودی خود نشانگر محتوا و گفتگوی های تاپیک باشد . لطفا در هنگام ایجاد تاپیک به این نکته توجه کنید تا تاپیک شما بیشتر مورد توجه سایر کاربران قرار گیرد . از ایجاد تاپیک هایی با عناوین : کمک ، کمک فوری ، خیلی مهم و سایر عناوین عمومی جدا خودداری کنید ... همچنین در هنگام مطرح کردن سوالات خود ، انجمن مناسب را انتخاب نماييد و از مطرح کردن سوالات خود در انجمنهاي نامتناسب با سوالتان خودداري نماييد.

4- در صورتي که مايل به ارسال مطلبي از يک سايت ديگر مي باشيد ، حتماً منبع آن را ذکر نماييد. در صورتي که مطلب يا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصي بود ، حتماً نام وي را ذکر نماييد.

5- لطفا در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گيري الفاظ و جملاتي که باعث دلسردي کاربر سوال کننده شود خودداري فرماييد. اين را بدانيد که اين سايت محل آموزش است و کساني هستند که سوالهايشان بسيار ابتدايي مي باشد. لذا از به کارگيري کلماتي که باعث شود کاربر به جاي گرفتن جواب سوال خود دلسرد شود اکيداً خودداري فرماييد.

6- لطفا در صورتي که جواب يک سوالي را نمي دانيد از ارسال مطالبي که باعث شلوغ کردن آن تاپيک ( يا سوال ) شود خودداري فرماييد. در صورتي که بحث خاصي داريد مي توانيد براي خودتان يک تاپيک عمومي باز کنيد.


فعالیت های ممنوعه :

7- سایت CUBEPRESS با هیچ یک از سایت های فعال در زمینه مکعب مشکلی نداشته و نخواهد داشت.

8- صحبت کردن یا انتقاد و پیشنهاد درباره افراد فعال در سایت های دیگر و یا هرگونه تبلیغ برای افراد یا سایت های مرتبط در این انجمن ممنوع می باشد و با کاربر خاطی سریعا برخورد خواهد شد.

9 - همچنین کپی کردن مطالب سایر سایت ها صرفا به بهانه معرفی و تبلیغ یک سایت یا انجمن بر خلاف قوانین بوده و به تشخیص مدیریت برخورد خواهد شد.

10 - لطفا در زمان مطرح كردن مطلبي در انجمن ها ، به مسايل و قوانين جمهوري اسلامي ایران احترام بگذاريد و از قرار دادن مطالب و تصاوير مخالف با آن جداْ خودداري فرماييد. ضمناْ از نوشتن هرگونه مسايل مربوط به سياست جلوگيري كنيد كه در اين صورت، دسترسي كاربر تا اطلاع ثانوی به سايت قطع خواهد شد.

11 - هر گونه فعالیت (ارسال پست ، ارسال تصاویر و ...) که به قوم یا نژاد خاصی توهین شود ممنوع است و با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

12- هر گونه بی احترامی به کاربران ، مدیران یا اشخصا حقیقی و حقوقی دیگر ممنوع بوده و با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسي وي به انجمن ها قطع خواهد شد. در صورت تکرار قانون شکنی ، فحاشی و زیر پا گذاشتن قوانین سایت در جهت تخریب جو انجمن و توهین به اشخاص حقیقی و حقوقی ؛ حق شکایت از شخص یا گروه خاطی و پیگیری قضایی ، برای این سایت محفوظ است.

13- ما با افراد متخلف و spammer برخورد خواهیم کرد و خواهان حضور این قبیل افراد در بین خود نیستیم .

14- از پرداختن به مسايل حاشيه اي فروم و دخالت در نحوه مديريت جدا خودداري كنيد.

15- بحث در مورد ف ی ل ت ر ی ن گ ، ف ی ل ت ر ش ک ن ـ پ ر و ک س ی در كليه انجمن ها ممنوع ميباشد.

16- هر گونه پست و تاپيك تبليغاتي غير مجاز بوده و نويسنده تا اصلاع ثانوی محروم خواهد شد .

17- هرگونه فعالیت بصورت خرید و فروش یا به اشتراک گذاری کالاهای فیزیکی (جز در تاپیک های مربوطه در صورت وجود) بر خلاف قوانین میباشد .

18- ارسال تبلیغات و دعوت نامه از طریق پیغام خصوصی بر خلاف قوانین بوده و در صورت گزارش موضوع توسط کاربران با شخص متخلف شدیدا برخورد خواهد شد.

19- از قرار دادن تبلیغ سایت , محصول و خدمات خود در امضا جدا خودداری کنید در غیر این صورت امضای شما پاک خواهد شد و در موارد تکرار این عمل توسط کاربر دسترسی وی به امضا قطع خواهد شد. تشخیص غیر قانونی بودن یک امضا بر عهده مدیران است .

20 - ارجاع دادن کاربران به سایر انجمن ها ، وبلاگ های و دیگر سایت ها برای جواب دادن به سوالات آنها بر خلاف قوانین بوده و بنا به تشخیص مدیریت برخورد خواهد شد.

21- هر کاربر تنها حق انتخاب و استفاده از یک "شناسه ی کاربری" را دارد و در صورت فعالیت یک کاربر با دو یا چند شناسه ی کاربری همه ی شناسه های کاربری وی بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد. لازم به ذکر است که سایت مجهز به سیستم ثبت ای پی و تشخیص شناسه های با ای پی مشترک می باشد. بنابراین از ثبت چندین شناسه جدا خودداری کنید.

22- در صورت مشاهده تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا بر خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق لینگ گزارش اطلاع دهید.

23- چنانچه کاربری از هر کدام از قوانین بالا سرپیچی کرد و این قوانین را زیر پا گذاشت هیچ کدام از کاربران دیگر حق ندارند به آن کاربر تذکر دهند و اشتباه آنها رو به آنها اطلاع دهند و تذکر فقط مخصوص مدیران و همکاران سایت است. کاربران میتوانند توسط پیغام خصوصی اشکالات و ... را با مدیریت در میان بگذارند.

24- انجمن CUBE PRESS یک انجمن فرهنگی است ، رفتار توهین و تحقیر آمیز ، رفتار های کودکانه ، کل کل و بحث و جدل های بی منطق ، دعوا های شخصی و ... در آن جایی ندارد !رفع مسئولیت :

25- مسئوليت تمامي فايلها و يا تصاوير و ... كه از طريق سايت رد و بدل ميشوند بر عهده كاربر فرستنده ميباشد و سايت در قبال اين گونه مسايل هيچ تعهدي در زمينه سالم بودن آنها، ويروسي نبودن آنها و ... ندارد. ما به شما پيشنهاد ميكنيم حتما پس از دريافت فايلها و ... آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهايي كه كار ويروس يابي و اسكن فايلها را بر عهده دارند ، چك نماييد.

26- براي امنيت بيشتر جهت گرفتن پاسخ سوال از انجمنها استفاده نماييد در صورتي كه مستقيما با يك كاربر از طريق ايميل ، چت و يا هر طريقه ديگري ارتباط داشته باشيد سايت هيچ گونه تعهدي در مقابل بوجود آمدن مشكالات احتمالي نخواهد داشت.

27- مديران و همكاران دسترسي هاي لازم براي ويرايش و پاك كردن تاپيك ها و پست ها و محدود كردن كاربران خاطي را دارند و براي فعاليت هاي مديريتي ملزم به جواب پس دادن به كاربران نيستد !

28- مسئوليت مطالب ارسال شده توسط کاربران و حتی مدیران و همکاران سایت به عهده خود ايشان مي باشد و به هيچ وجه نظر و يا مطلب صاحبان سايت نمي باشد. این یک امر بدیهی بوده و ماهیت سایت های گفتگو این طور اقتضا میکند.

29- مدیران سایت به هیچ وجه در مسائل و دعوا های کاربران دخالت نخواهند کرد و اختلافات کاربران به خودشان مربوط است و باید بیرون از محیط انجمن به دعوای خودشان رسیدگی کنند و از آوردن دعوا به تاپیک ها و پست ها به شدت پرهیز کنند در غیر این صورت به آنها اخطار داده خواهد شد و در تکرار این کار با آنها برخورد خواهد شد.

با امید به آنکه با رعایت این قوانین بتوانیم در کنار یکدیگر به رشد و ترقی ادامه دهیم.
(آخرین ویرایش در این ارسال: 12-06-2011 07:40 PM، توسط Admin.)
12-06-2011 05:21 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط مجید قطب الدینی ، Admin ، ebi15 ، RaVEn ، Poorya ، mohammadreza ، zemdegs ، ~*tiyam*~ ، Yasin ، Majid Alizadeh ، cube sloving ، sami ، رضا قربانی ، Minxer ، Sepehr Lotfi ، Taha81 ، Mostafa
ارسال پاسخ 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان